Jak pomalować rzęsy tuszem, by wyglądały naturalnie i kusząco zarazem?

0
1961
Jak pomalować rzęsy tuszem, by wyglądały naturalnie i kusząco zarazem?

Malowanie rzęs to sztuka. I to większa, niż się spodziewasz. Robimy to na co dzień, nie zastanawiając się, czy aby na pewno nasza technika jest prawidłowa. Poznaj nasze rady i sprawdź, co możesz udoskonalić w swoim sposobie malowania rzęs, by efekt był naturalnie zachwycający.

Naturalnie piękne rzęsy

To, jak wyglądają nasze rzęsy, w dużej mierze zależy od tego, jak je pomalujesz. Najlepiej byłoby uzyskać maksymalnie naturalny efekt, by wydawało się, że rzęsy bez makijażu są tak długie, tak ciemne i tak gęste.

Uzyskanie powyższego rezultatu wymaga bardzo wiele wprawy. Niestety, rzęsy często się sklejają, pojawiają się na nich nieestetyczne zaschnięte drobinki, które szpecą całość. Naturalnie wyglądające rzęsy, nawet maksymalnie pogrubione, jak po użyciu tuszu Million Lashes marki L’Oréal, to zasługa odpowiedniej szczoteczki i umiaru.

Nie przesadzaj z ilością warstw – dwie w zupełności wystarczą. Uważaj także na to, żeby nie nakładać zbyt wiele tuszu na raz. Maskara najczęściej sama dawkuje odpowiednią ilość kosmetyku.

Naturalnie rozdzielone rzęsy

O rozdzielenie i rozczesanie rzęs zadba odpowiednia szczoteczka. W tuszach Million Lashes są one tak skonstruowane, by dotrzeć do wszystkich zakątków oka. Na dodatek mają włoski, które poradzą sobie ze sklejonymi rzęsami. Szczoteczki Million Lashes są różne, a każda z nich ma inne zadanie i w innym stopniu dba o grubość oraz rozdzielenie rzęs. Jeśli zależy ci na maksymalnie naturalnym efekcie, sięgnij po Million Lashes So Cuture.

W czasie nakładania tuszu możesz wykonywać drobne, lekko zygzakowate ruchy poprzeczne. W ten sposób od razu w trakcie make-upu rozczeszesz rzęsy. Po nałożeniu tuszu możesz jeszcze przejechać je szczoteczką, jeśli są sklejone lub nierówno ułożone.

Wywinięte rzęsy = kuszące spojrzenie

Kuszące spojrzenie to zasługa podkręconych, długich rzęs. W końcu przez ich firanki można wysyłać różne, zarówno bardzo czytelne, jak i subtelne sygnały. Million Lashes pomoże ci także zadbać o odpowiednie wywinięcie włosków, tak by wyglądały maksymalnie kusząco.

Jeśli chcesz mieć mocno wywinięte rzęsy, użyj zalotki (zawsze przed malowaniem! W przeciwnym razie rzęsy mogą połamać się i powyrywać!). W czasie malowania wykonuj zdecydowane, długie ruchy w górę, unoszące rzęsy. Tusz je utrwali w tej pozycji. Pamiętaj także o tym, by zacząć malować rzęsy od kącika oka.

O tym, czy rzęsy będą wywinięte także często decyduje szczoteczka tuszu. Million Lashes Feline to gwarancja maksymalnego podkręcenia, które ułatwi ci specjalnie wygięta szczoteczka. Jej niezwykły kształt sprawi, że wywinięcie włosków w kąciku oka nie będzie trudne.

Million Lashes to najlepszy sposób na kuszące spojrzenie, ale w sposób naturalny. Sztucznym rzęsom i przerysowanemu makijażowi mówimy stanowcze: nie!

[Głosów:1    Średnia:5/5]
PODZIEL SIĘ

Pasjonatka zdrowego trybu życia. Dzień zaczyna od ćwiczeń i tak samo kończy :-)

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ