Jakie buty wybrać do gry w nogę?

0
38
Jakie buty wybrać do gry w nogę

W sporcie nie ma dróg na skróty ani półśrodków – wszystko, co osiągasz, zawdzięczasz ciężkiej pracy i żmudnym treningom pod okiem trenera. Jeśli chcesz stawać się coraz lepszym, musisz dokonywać rozsądnych wyborów. Dotyczy to nie tylko strategii gry, ale i elementów stroju piłkarskiego. Jak wybrać odpowiednie obuwie do gry w nogę? Sprawdź, co należy wziąć pod uwagę.

Realizuj sportową pasję

Przewaga nad zawodnikiem z przeciwnej drużyny jest sumą mądrych decyzji i zwinności. Potrzebujesz obuwia, które będzie współpracować z Tobą na murawie? Sprawdź adidasy korki dostępne w ofercie sklepu numer1.store. To miejsce, gdzie znajdziesz akcesoria, które wesprą sportową pasję. W asortymencie sklepu znajdziesz nie tylko obuwie piłkarskie, ale i profesjonalne rękawice oraz ochraniacze.

Skuteczność dzięki amortyzacji

Buty piłkarskie powinny mieć konstrukcję, która wspiera naturalną swobodę ruchów. Adidasy korki z pewnością dadzą Ci przewagę nad przeciwnikiem. Są ultralekkie i wygodne, byś mógł dawać z siebie wszystko bez obaw o urazy i kontuzje. Modele marki Adidas zapewniają doskonałe czucie piłki. Niektóre z nich wzbogacono o gumową strefę uderzenia, byś mógł trafiać do bramki z jeszcze większą precyzją.

Buty jak druga skóra

Jaka jest różnica między korkami adidas a obuwiem innych marek? Te pierwsze są praktycznie niewyczuwalne i doskonale dopasowują się do kształtu stopy. Nie bez powodu najsłynniejsi gracze świata pojawiają się na boisku w obuwiu właśnie tej firmy, by z zadziwiającą pewnością siebie zdobywać kolejne bramki. Sukces jest nie tylko kwestią umiejętności, ale i wsparciem, jakie daje wysokiej jakości obuwie. Adidas od ponad 100 lat wspiera sportowców w realizacji ich celów, produkując buty, które pozostawiają konkurencję daleko w tyle.

Adidasy korki

Jak prawidłowo zmierzyć stopę?

Wybór obuwia do gry w piłkę należy zacząć od dopasowania rozmiaru. Jak to zrobić, kupując adidasy korki online? Wykonaj poniższe kroki:

  • Weź czystą kartkę i postaw na niej stopę. Ważne, aby założyć skarpetkę.
  • Obrysuj kontur stopy ołówkiem, trzymając go jak najbardziej w pozycji pionowej.
  • Wyznacz punkty, które są od siebie najbardziej oddalone – czyli pięta oraz duży palec stopy.
  • Zmierz odległość i zapisz wynik.
  • W ten sam sposób zmierz drugą stopę. To naturalne, że jej długość może być inna. Sugeruj się wynikiem, który jest większy.
  • Dodaj kilka milimetrów (od 4 do 8) i porównaj długość z tabelą producenta.

Jeśli preferujesz dopasowane obuwie, 4 milimetry w zupełności wystarczą. Gdy natomiast wolisz grać w luźniejszych korkach, do długości stopy dolicz 8 milimetrów. Jeśli kupujesz skórzane adidasy korki, w ogóle nie dodawaj zapasu. Obuwie się rozciągnie i dopasuje.

Kupuj w numer1.store

Zakupy online to wygodny sposób na to, by skompletować swój piłkarski strój mniejszym kosztem. Oprócz oszczędności to także wygoda i gwarancja jakości. Zaufaj tym, którzy znają się na rzeczy! Odwiedź sklep numer1.store i wybierz buty piłkarskie, dzięki którym w zwycięskim stylu poprowadzisz swoją drużynę na szczyt.

[Głosów:0    Średnia:0/5]
PODZIEL SIĘ

Pasjonatka zdrowego trybu życia. Dzień zaczyna od ćwiczeń i tak samo kończy :-)

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ