Makijaż permanentny – prosta droga do szczęścia

0
607
Makijaż permanentny

Zabiegi kosmetyczne mają to do siebie, że potrafią zmienić wygląd każdej osoby. Jednak chyba żaden z nich nie dorównuje efektem makijażowi permanentnemu. Tutaj rezultaty są widoczne natychmiast. Niektórym paniom taka usługa kojarzy się z nienaturalnym image. Nic bardziej mylnego. Jeśli pójdziemy do wykwalifikowanej linergistki, to wyjdziemy zadowolone, atrakcyjniejsze i szczęśliwsze.

Makijaż permanentny – co obejmuje?

Makijaż permanentny jest to zabieg kosmetyczny, który polega na płytkim pigmentowaniu skóry. Używa się do tego specjalnego sprzętu, w tym jednorazowych igieł. Głównym celem takiego trwałego makijażu jest korygowanie oraz podkreślanie urody. Niewiele kobiet może pochwalić się jednocześnie idealnymi brwiami czy ustami. Co zatem podlega makijażowi permanentnemu? Przede wszystkim wyróżnia się:

  • makijaż permanentny brwi,
  • makijaż permanentny ust,
  • permanentne kreski oczu,
  • Lash & brow bar.

Czy nie zdarzyło Ci się kiedyś zbytnio wyrwać brwi, które potem nigdy nie odrosły? Masz już dość ciągłej konieczności malowania brwi lub używania eyelinera? Posiadasz nierówny kontur ust? Zmagasz się z zajęczą wargą? Jeśli, na któreś z tych pytań odpowiedź jest twierdząca, to makijaż permanentny z całą pewnością stanowi kuszącą propozycję.

Warto podkreślić, że współczesne techniki, narzędzia i kosmetyki pozwalają na uzyskanie niezwykłych efektów, w tym przede wszystkim naturalnego i estetycznego wyglądu. Z tego typu usług korzystają także panie, którym zależy na oszczędności czasu związanego z codziennym wykonywaniem makijażu.

Makijaż permanentny – tylko u doświadczonej specjalistki

Tak jak wspomniano we wstępie, wiele kobiet obawia się efektu tak zwanej maski. Jeśli wybierzemy doświadczonego specjalistę, to nie powinniśmy mieć żadnych oporów przed wykonaniem zabiegu. Przed zapisaniem się do konkretnego gabinetu, warto sprawdzić opinie o danej linergistce. Na pewno godną polecenia osobą jest Marta Fusiarz, która nie tylko wykonuje zabiegi makijażu permanentnego, ale jest jednocześnie także trenerem tej sztuki.

W gabinecie Marta Fusiarz Makijaż Permanentny usługi wykonywane są na najwyższym poziomie. Kolor pigmentu oraz technika pigmentacji dobierane są indywidualnie do każdej klientki. Specjalistka bierze pod uwagę wszystkie cechy urody danej kobiety i wykonuje zabieg w taki sposób, aby efekt był widoczny, jednak w pełni naturalny.

Co ciekawe Pani Marta wykonuje także korektę nieudanego makijażu permanentnego, który został zrobiony w innym salonie. Katalog usług obejmuje również inne usługi kosmetyczne na twarz oraz ciało, w tym: zabiegi pielęgnacyjne (np. BB Glow, peeling medyczny, mikrodermabrazja, oxyaquabrazja, oczyszczanie wodorowe, bandaże Arosha) i odmładzające (np. mezoterapia mikroigłowa, bloomea).

Makijaż permanentny – ile kosztuje?

Ostateczna cena zabiegu w dużej mierze zależy od konkretnego zakładu kosmetycznego oraz miejscowości. Jeśli chodzi o gabinet Marty Fusiarz, który mieści się w Rzeszowie, to wykonanie permanentnej kreski oczu można wykonać już od 300 zł. Ceny makijażu permanentnego brwi i ust rozpoczynają się od 1000 zł. Jeśli przeliczymy, ile pieniędzy przeznaczamy na zakup kosmetyków, to okazuje się, że koszty są porównywalne. A ile czasu można zaoszczędzić!

Wybierając salon Marta Fusiarz Makijaż Permanentny, mamy gwarancję pełnego profesjonalizmu, stosowania najnowszych technik i najlepszych kosmetyków. Świadczą o tym liczne pozytywne opinie zadowolonych klientek.

[Głosów:0    Średnia:0/5]
PODZIEL SIĘ

Pasjonatka zdrowego trybu życia. Dzień zaczyna od ćwiczeń i tak samo kończy :-)

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ