Recepta na udane życie seksualne – czyli lekarstwa na kłopoty z erekcją

0
1371
Recepta na udane życie seksualne – czyli lekarstwa na kłopoty z erekcją

Brak erekcji, zanikanie jej podczas stosunku czy też słaby wzwód to problemy, z którymi boryka się bardzo duże grono mężczyzn w różnym przedziale wiekowym. Problem jest na tyle powszechny, że na rynku wciąż pojawiają się ulepszone tabletki na potencje. Mają one za zadanie przywrócić do normy działanie układu płciowego mężczyzny i wpłynąć korzystnie na poprawę życia seksualnego. Co raz więcej Panów decyduje się na ich stosowanie, gdyż reklamy brzmią bardzo zachęcająco. Czy efekty są rzeczywiście zadowalające? Przekonajmy się poniżej.

Czy tabletki na potencje są skuteczne?

Skuteczność tabletek na potencje to temat dość rozległy, gdyż znaleźć można zarówno ich zwolenników, którzy chwalą sobie ich liczne zalety jak też przeciwników twierdzących, że to kłamstwo. Wiele mężczyzn przyjmujących takie leki rzeczywiście na nowo cieszy się udanym życiem seksualnym. Fakty mówią, więc same za siebie. Co, więc z tymi, którzy nie mają zbyt dobrych wspomnień z okresu przyjmowania takich środków? Otóż najważniejszą zasadą, która ma wpływ na powodzenie tego typu terapii jest odpowiednie dopasowanie leków do konkretnego pacjenta i jego problemu. Zaburzenia erekcji występują z różnych przyczyn i pojawiają się w różnym wieku, dlatego nie zawsze można przepisać ten sam jeden lek. Środków na potencję jest dzisiaj bardzo dużo i posiadają one przeróżny skład oraz właściwości. Z tego względu powinno się najpierw skonsultować problem z lekarzem, który następnie kierując się dobrem pacjenta i mając podstawy w swoim doświadczeniu dobierze konkretne lekarstwo. Jedynie wtedy można liczyć na to, że tabletki na potencje przyniosą oczekiwane rezultaty. Ważne jest także stosowanie się do zaleceń z ulotki czyli na przykład, gdy napisane jest, że lek przyjmować należy na chwilę przed stosunkiem tak też trzeba robić. Niektóre leki działają bowiem po pobudzeniu i prowadzą już po chwili do erekcji, a inne działają w sposób długofalowy. Skuteczność takich leków jest w zasadzie pewna o ile stosujemy się do wszelkich zasad i zaleceń.

Różny skład, różne właściwości

Jak już wyżej wspomniano tabletki na potencje posiadają przeróżny skład, a co za tym idzie różne działanie. Wymienić można dwa podstawowe rodzaje takich leków, a mianowicie tabletki zawierające prasteron lub sildenafil. W przypadku pierwszej grupy można mówić właśnie o długofalowym działaniu, gdyż pierwsze efekty są dopiero widoczne po kilku tygodniach. Wpływają one ogólnie na poprawę stanu układu płciowego i jego funkcjonowanie. Leki z sildenafilem działają znacznie szybciej, a efekt ich działania utrzymuje się do kilku godzin.

[Głosów:0    Średnia:0/5]
PODZIEL SIĘ

Pasjonatka zdrowego trybu życia. Dzień zaczyna od ćwiczeń i tak samo kończy :-)

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ