Rewitalizacja pochwy po ciąży

0
1446
Rewitalizacja pochwy po ciąży

Laserowe obkurczanie pochwy to bardzo przydatny dla wszystkich kobiet po ciąży, które narzekają na to, że odczuwają spory dyskomfort związany z luźnością w pochwie. Jest to zabieg polecany głównie kobietom, które rodziły własnymi siłami. Dzięki niemu można oczywiście w zdecydowany sposób zwiększyć doznania seksualne i sprawić, że życie seksualne będzie stało na dużo wyższym poziomie. Taka metoda jest całkowicie bezpieczna dla kobiet, więc warto się na nią zdecydować, jeśli panie odczuwają dyskomfort i chcą to jakoś zmienić. Obkurczanie pochwy trwa około 30-40 minut, ogromną rolę odgrywa wtedy laser, dzięki któremu wszelkie tkanki znajdujące się w pochwie obkurczają. Efekt luźności pochwy jest wtedy eliminowany.

Sposób na menopauzę

Laserowe obkurczanie pochwy może być też doskonałym sposobem na menopauzę. Wiadomo, że w takich przypadkach kobiety nie czują się zbyt dobrze i narzekają na to, jak wygląda ich pochwa oraz na to, że nie mogą w przyjemny sposób uprawiać seksu, ponieważ nie odczuwają wtedy zbytniej rozkoszy. Wtedy rewitalizacja pochwy okaże się być strzałem w dziesiątkę. Zabieg nie jest bolesny, dlatego też warto się na niego zdecydować jak najszybciej, a efekty będą niesamowite. Skorzysta na tym nie tylko kobieta, ale też jej partner seksualny, który również będzie mógł liczyć na zdecydowanie większe doznania erotyczne w sypialni.

Wizyta konsultacyjna

Przed przeprowadzeniem takiego zabiegu odbywa się wizyta konsultacyjna, kiedy też pacjentka musi powiedzieć wszystkie najważniejsze informacje o sobie specjaliście. Wtedy też będzie on mógł podjąć decyzję, czy pacjentka może przejść zabieg. Przeszkodą może być w tej sytuacji miesiączka. Podczas takiego zabiegu uelastyczniana jest także błona śluzowa, a efekty przechodzą najśmielsze oczekiwania zainteresowanych kobiet. W ten sposób zwiększa się satysfakcję seksualną i odzyskuje się dobry humor. Pochwa prezentuje się od tej pory dużo bardziej estetycznie i na pewno będzie pociągająca dla partnerów seksualnych kobiet, które zdecydowały się na taki zabieg. 

[Głosów:0    Średnia:0/5]
PODZIEL SIĘ

Pasjonatka zdrowego trybu życia. Dzień zaczyna od ćwiczeń i tak samo kończy :-)

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ