Serum na porost włosów – działanie potwierdzone klinicznie

0
2638
Serum na porost włosów – działanie potwierdzone klinicznie

Jeśli Ty lub ktoś z Twoich bliskich zmaga się z problemem rzadkich, cienkich lub wypadających włosów, z pewnością wiesz, z czym się to wiąże. Stres, brak pewności siebie, kompleksy i brak nadziei na polepszenie swojej sytuacji. Na rynku znaleźć można mnóstwo różnych, nawet domowych sposobów na radzenie sobie z tą kłopotliwą dolegliwością. Problem w tym, że większość z nich po prostu nie działa.

Wypróbowałeś już wiele sposobów i wydaje Ci się, że żaden inny nie zadziała? A może warto sięgnąć po jeszcze jeden, innowacyjny produkt na wypadające włosy? To nie tabletki, czy szampony, które nie mają potwierdzonego działania. Przetestuj serum, którego zadaniem jest powstrzymanie procesu łysienia i pobudzenie włosów do wzrostu.

Preparat stymulujący odrost włosów

Nanogen Serum GF, bo o tym produkcie mowa, jest o tyle innowacyjny, że posiada odpowiednio połączony zestaw składników, którego zadaniem jest wydłużenie cyklu życia włosa w fazie anagenowej oraz skrócenie go w fazie telogenowej. Co to oznacza? Otóż warto, by faza anagenowa trwała jak najdłużej, ponieważ to właśnie w trakcie jej trwania nasze włosy aktywnie rosną. Cebulka znajdująca się na dnie mieszka włosowego podlega regeneracji, a następnie wytwarza włos. Okres ten może trwać od 1 do nawet 4 lat. Z kolei faza telogenowa to ostatni etap w cyklu wzrostu włosa i jest to tzw. okres odpoczynku. Włos wtedy nie rośnie, ale jeszcze przez ok. 3 miesiące jest w mieszku włosowym. Po tym czasie wypada, najczęściej podczas czesania i mycia. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat serum lub wypróbować je, zajrzyj na: https://www.nanogen.pl/product/nanogen-serum-gf-30ml,4.html.

Bezpieczne i skuteczne działanie potwierdzone przez specjalistów

Bezpieczne i skuteczne działanie potwierdzone przez specjalistów

Serum powstawało pod okiem specjalistów w laboratoriach Pangaea w Wielkiej Brytanii. Zanim zostało wprowadzone do sprzedaży, przeszło niezależne badania w instytucie medycznym BIO-EC we Francji. Okazało się, że nowy produkt to strzał w dziesiątkę! Testy dermatologiczne wykazały, że stymuluje odrost włosów aż o 237% bardziej niż Inny popularny środek na porost włosów – Minoxidil. Skąd ta różnica? Firma Nanogen wykorzystuje technologię, z której dotąd korzystano tylko w medycynie regeneracyjnej. Mowa o użyciu rzeczywistych czynników wzrostu włosa.

Jak używać Nanogen Serum GF?

Użycie serum jest naprawdę proste i nie wymaga wielu zabiegów. Wystarczy, że nabierzesz 1 ml preparatu do pipety, a następnie zaaplikujesz go w miejscach, gdzie powstają prześwity. Później delikatnie rozprowadź kosmetyk i pozostaw do wyschnięcia. Nanogen Serum GF powinno stosować się raz dziennie. Przy regularnym użytkowaniu 30 ml preparatu wystarczy na miesiąc, natomiast okres kuracji powinien wynosić minimum 3 miesiące, a najlepiej 6 miesięcy. Można go także stosować dłużej – nie ma ku temu żadnych przeciwwskazań. Zajrzyj na: https://www.nanogen.pl/ i wybierz serum dla kobiet lub mężczyzn.

[Głosów:25    Średnia:2.6/5]
PODZIEL SIĘ

Pasjonatka zdrowego trybu życia. Dzień zaczyna od ćwiczeń i tak samo kończy :-)

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ