Zalety powiększania punku G

0
725
Zalety powiększania punku G

Zarówno kobiety, jak i mężczyźni marzą o satysfakcjonującym życiu erotycznym. Niestety według luźnych statystyk aż 10% kobiet nigdy w swoim życiu nie doświadczyło orgazmu, a połowa pań osiąga go jedynie sporadycznie. Istnieją jednak bezpieczne i bezinwazyjne metody, aby zwiększyć doznania seksualne oraz jakość i częstość intensywnych orgazmów. Jednym z takich rozwiązań jest zabieg polegający na powiększaniu punktu G. Z czym się wiąże i komu jest polecany?

Powiększanie punktu G

Powiększaniu punktu G jest nazywane zastrzykiem orgazmu. Zabieg ten polecany jest więc wszystkim kobietom, które prowadza mało satysfakcjonujące życie seksualne oraz cierpią z powodu braku orgazmu. Z pomocy ginekologii plastycznej korzysta coraz więcej kobiet – szczególnie panie, które dopiero co urodziły dziecko oraz znajdują się w okresie menopauzy. Niekiedy również nieprawidłowa budowa anatomiczna stref intymnych utrudnia czerpanie radości z życia erotycznego. Jaki wpływ ma punkt G na życie seksualne? To miejsce w ciele kobiety, które jeszcze do niedawna okryte było mgiełką tajemnicy. Obecnie dzięki wielu badaniom i obserwacjom wiadomo już, że punkt G jest skupiskiem zakończeń nerwów czuciowych, naczyń krwionośnych oraz gruczołów. Im bardziej jest on uwypuklony, tym bardziej stymulowany zostaje podczas współżycia, co przyczynia się do intensywnych doznań. Niestety u niektórych kobiet jest on nieodpowiednio uwydatniony lub niewystarczająco unaczyniony, co przekłada się na jakość życia seksualnego. W takiej sytuacji zabieg jego powiększania potrafi rozwiązań problemy oraz znacząco poprawić tę sferę życia.

Zabieg powiększania punktu G

Powiększanie punktu G Warszawa to prosty, nieskomplikowany i w pełni bezpieczny zabieg, o czym przekonuje się coraz większe grono kobiet. Jego celem jest uwydatnienie i uwypuklenie punktu G, który w następstwie jest bardziej stymulowany podczas inicjacji seksualnej. Sam zabieg najczęściej oparty jest na kwasie hialuronowym, który jest naturalną substancją występujący w ciele każdego organizmu żywego. Preparat na jego bazie zostaje wstrzyknięty w miejsce, gdzie znajduje się punkt G, wypełniając go oraz eksponując. Całość, wraz z wywiadem lekarskim trwa około 20 minut, a pacjentka zaraz po zabiegu może wrócić do codziennych obowiązków, a już po 4 godzinach wznowić aktywność seksualną. Efekty, jakie gwarantuje utrzymują się aż do 2 lat, a po tym czasie cały proces może być powtórzony. Powiększanie punktu G nie niesie za sobą żadnych skutków ubocznych i może być wykonane niemal u każdej kobiety – przeciwskazaniem jest jedynie miesiączka oraz infekcja okolic intymnych.

[Głosów:0    Średnia:0/5]
PODZIEL SIĘ

Pasjonatka zdrowego trybu życia. Dzień zaczyna od ćwiczeń i tak samo kończy :-)

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ