Zalety sztucznych rzęs

0
1577

Każda kobieta chce czuć się piękna i wyjątkowa – to jest całkowicie naturalne i zrozumiałe. Jednakże czasami gubimy się we wszystkim modowych nowinkach trudno nam jest z jednej strony nie wyglądać jak zaniedbana kura domowa, jednak z drugiej też nie chcemy uzyskać efektu lalki barbie. Co zatem i w jaki sposób możemy zastosować?

Sztuczne rzęsy – ciekawy pomysł

Otóż przede wszystkim możemy zdecydować się na sztuczne rzęsy! Nasza pierwsza myśl zapewne będzie taka, że to idiotyczny pomysł. Jakim cudem za pomocą sztucznych rzęs możemy wyglądać naprawdę ładnie i naturalnie? Jest to jak najbardziej możliwe!

Warto wybrać się do drogerii i zobaczyć, jak wyglądają obecnie sztuczne rzęsy. Szybko zauważymy, że nie przypominają one w niczym tych strasznych tworów, które były jeszcze kilka lat temu. Co więcej- obecnie czeka na nas bardzo bogata oferta przeróżnych rodzajów sztucznych rzęs.

Zakup sztucznych rzęs

Co warto wybrać? Tu w dużej mierze każda z nas musi sama zdecydować, ponieważ każdej będzie do twarzy w czymś zupełnie innym. A zatem pierwszy krok to wybór rzęs w pasku albo a kępkach. Te pierwsze polecane są początkującym osobom, ponieważ bardzo łatwo się je przykleja. Te drugie zaś nadają całości bardziej naturalny wygląd.

Dalej trzeba zdecydować, jaki efekt chcemy uzyskać nosząc sztuczne rzęsy. Dlatego warto wcześniej pooglądać w Internecie różne przykłady a następnie zdecydować, co nam się najbardziej podoba. Zawsze także możemy poprosić ekspedientkę o pomoc.

Zakładanie sztucznych rzęs

Przede wszystkim – tej czynności nie należy się w ogóle obawiać, ponieważ jest naprawdę bardzo prosta. Wystarczy kupić odpowiedni klej do sztucznych rzęs, przyciąć rzęsy tak, aby idealnie przylegały one do szerokości oczu i je przykleić. Czy sztuczne rzęsy mogą być używane kilka razy? Generalnie tak, jednak nie zbyt długo.

Warto jeszcze pamiętać, że odklejanie rzęs musimy wykonywać powoli. Najlepiej jest przyłożyć na kilka sekund do oka wacik nasączony płynem micelarnym i potem delikatnie odkleić. Istnieje jeszcze kilka sposobów, dzięki którym rzęsy sztuczne są nie odróżnienia od naturalnych. Otóż wystarczy pociągnąć powiekę czarną kreska u nasady rzęs oraz pomalować na czarno nasze naturalne rzęsy.

Sztuczne rzęsy kupisz w sklepie kosmetykizameryki.pl

[Głosów:1    Średnia:5/5]
PODZIEL SIĘ

Pasjonatka zdrowego trybu życia. Dzień zaczyna od ćwiczeń i tak samo kończy :-)

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ