5 pomysłów na randkę

0
1261
randka

5 pomysłów na randkę, której nie zapomnicie. Czasem ważne jest wyjście poza schemat i zaskoczenie drugiej osoby. Posiłek przy świecach w restauracji chyba każdemu się już znudził…

Jeden dzień na mieście

Jeśli stawiasz na dobrą zabawę, świetny sposób na spędzenie razem czasu na pewno znajdziesz w środku miasta. Kolacja lub masaż należy do najczęściej powtarzanych propozycji. Ale taki już wieczór przy posiłku, jaki można przeżyć w Warszawie na dziesiątkach metrów nad ziemią, zostanie zapamiętany do końca życia. Randka w mniej sztampowych okolicznościach też może być udana. Pójście na wieczór karaoke, rzucanie siekierami czy zabranie wybranka na malowanie zapewnią kreatywną randkę.

Wspólne spędzenie czasu na łonie natury

Jeżeli Twoja (potencjalna) druga połówka ma już dość zgiełku miasta, przekonaj ją na wypad w nieznane. Polska przyroda oferuje mnóstwo romantycznych miejsc. Randkowanie z widokiem zbliży Was do siebie przez wspólne przygody i wspomnienia. Pamiętajcie, że o emocje należy dbać w ciszy i bez pośpiechu. Niespodzianki na szlaku górskim czy niezwykłe sptkane zwierzęta, sprawią że przyjemnie będziecie wspominać spędzone razem randki.

Randka w domu – wspólne gotowanie

Oto pomysł na romantyczny wieczór dla domatorów. Przygotowanie i zjedzenie romantycznej kolacji pozwoli na czas razem i poznanie swoich smaków. Dobrym pomysłem, by zaskoczyć ukochaną osobę, jest zawiązanie jej oczu lub szukanie inspiracji w nieużywanych nigdy dotąd produktach. To na pewno nietypowa randka i spotkanie tylko we dwoje.

Zakończ romantyczną kolację z przytupem

Jeśli pomysły na oryginalną randkę się kończą, a staż związku pozwala Wam na eksperymenty, randka musi się udać. Nie spacer, nie raczej powtarzalne randki, ale zaskoczenie w łóżku pozwoli Wam się naprawdę zbliżyć. Oryginalna randka zaczyna się tam, gdzie uruchomicie swoją fantazję i wybierzecie np. wibrator realistyczny z regulacja drgań i budową stumulującą maksimum przyjemności. Romantyczne spacery się przy tym chowają! Jeśli aktywna randka ma dla Was inne znaczenie, spróbujcie włączyć takie zabawki jak lina BDSM czy kneble. Wyjdziecie poza rutynę w relacji w najbardziej intymnych chwilach.

Zabierz randkę na wyższy level

Jeżeli Wasz związek przeszedł już próbę czasu, każde nowe propozycje na randkę są warte uwagi. Co powiecie na seks w niespotykanym, niekoniecznie uznanym społecznie miejscu? Park w nocy, przebieralnia w sklepie, luźny wagon w pociągu… Uważajcie tylko, by nie dać się złapać. Zakleszczenie par nie zdarza się często, ale zwykle w sytuacjach stresowych. Powodzenia na randkach!

[Głosów:1    Średnia:1/5]
PODZIEL SIĘ

Pasjonatka zdrowego trybu życia. Dzień zaczyna od ćwiczeń i tak samo kończy :-)

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ