Projekt: Twoje ciało!

0
1360
Projekt: Twoje ciało!

Masz dość ciągłych batalii ze zmieszczeniem się w stare spodnie? Denerwuje Cię ta oponka na brzuchu, której nie potrafisz pozbyć się od lat? Nie jesteś w stanie wytrzymać kolejnych restrykcyjnych diet i głodówek? Postaw na zdrową utratę wagi z trenerem personalnym MIND YOUR BODY!

Trening indywidualny, co to takiego?

Pewnie nie raz obiło Ci się o uszy, że znane osoby ćwiczą z trenerem personalnym, przygotowując się do jakiegoś filmu, serialu czy innego projektu. Prywatnych trenerów mają także sportowcy i celebryci. Wbrew pozorom nie jest to wcale usługa luksusowa, zarezerwowana tylko dla ludzi zamożnych i gwiazd. Trening indywidualny to najlepszy sposób na osiągnięcie takich wyników, jakie tylko sobie wymarzysz. To Ty wybierasz swój cel, a trener dopasowuje do niego zakres i rodzaj ćwiczeń, a następnie wspiera Cię na każdym kroku w jego stronę. Oferuje motywację, pomoc i kontrolę wykonywanych ćwiczeń, pilnując prawidłowej techniki i chroniąc przed kontuzją. 

Nie musisz się bać, że Twój wiek albo Twoja waga Cię dyskwalifikuje. Trening dla dorosłych jest dostępny dla każdego, niezależnie od liczby wiosen na karku czy stopnia sprawności fizycznej. Jeśli mieszkasz w Warszawie, koniecznie odwiedź stronę MYB, czyli MIND YOUR BODY. Czeka tam na Ciebie zespół trenerów personalnych, który pomoże Ci zadbać o Twoją sylwetkę. 

Skontaktuj się z nimi mailowo bądź telefonicznie lub po prostu umów się na spotkanie. Na niezobowiązującej konsultacji opowiedz trenerowi o celach treningowych, które chciałbyś zrealizować, swoim trybie dnia, preferencjach w zakresie ćwiczeń, przebytych kontuzjach, sposobie odżywiania i wszystkim, czego potrzebujesz, aby czuć się dobrze w swoim ciele. Nie musisz podejmować decyzji od razu, pierwszy trening jest bezpłatny, możesz przekonać się na własnej skórze, jak wiele korzyści niesie za sobą trenowanie w ten sposób. 

Skorzystać z oferty trenerów można nie tylko w wybranych siłowniach, ale także we własnym domu, w trakcie prywatnej wizyty. To trening perfekcyjnie dobrany do Twoich potrzeb.

Dlaczego warto skorzystać z treningu indywidualnego?

Nie musisz się obawiać, że wykonasz źle jakieś ćwiczenie, ani martwić się o urazy czy kontuzje. Wykwalifikowany zespół  zadba o to za Ciebie, pomagając ci rozwijać dokładnie te partie mięśniowe, które chcesz. Zaoferuje pomoc przy obsłudze specjalistycznego sprzętu sportowego i kontrolę wybranego obciążenia. Dla zainteresowanych szerszym pakietem usług dostępne jest  także wsparcie żywieniowe, niezwykle pomocne nie tylko przy redukcji wagi. 

Kolejnym istotnym elementem w pakiecie są zajęcia z fizjoterapeutą lub masażystą. Jeśli zmagasz się z przewlekłym bólem, posiadasz niewyleczoną kontuzję albo z innych powodów potrzebujesz specjalistycznej asysty to rozwiązanie idealne dla Ciebie. W pakiet fizjoterapeutyczny wliczone są także wizyty fizjoterapeuty w domu klientów, niezależnie, czy wymagany jest masaż leczniczy, czy relaksacyjny. 

W chwilach zwątpienia klienci MYB mogą liczyć na opiekę psychologiczną. Wsparcie otrzymają nie tylko ci ze spadkiem samooceny i chwilami zwątpienia w trakcie treningów, ale także osoby zmagające się z zaburzeniami odżywiania. Sport i aktywność fizyczna mogą być elementem powrotu do zdrowia wzmacniającym nie tylko siłę fizyczną, ale i psychiczną. 

Jeśli masz w swoim otoczeniu kogoś, kto potrzebowałby takiej pomoc, możesz podarować mu pakiet treningów personalnych.

[Głosów:0    Średnia:0/5]
PODZIEL SIĘ

Pasjonatka zdrowego trybu życia. Dzień zaczyna od ćwiczeń i tak samo kończy :-)

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ