Lunchbox doskonały

0
879
pojemniki z przegródkami
fot. pexels.com

Zdrowe jedzenie jest bardzo ważne. Nawet żyjąc w pędzie powinniśmy dbać o naszą dietę i w miarę możliwości nie jadać niezdrowego jedzenia. W poszukiwaniu doskonałego pudełka, w którym będziemy mogli przenosić jedzenie do szkoły lub pracy mogą pomóc wam nasze triki! Sprawdźcie co polecamy!

Zobacz też: http://radiobc.pl/pojemnik-z-przegrodkami/

Jaki pojemnik będzie najlepszy?

W zależności od naszych potrzeb i codziennej diety powinniśmy znaleźć pojemnik, który spełni nasze oczekiwania oraz przyda się w codziennym użyciu. Przecież chodzi o to, aby przenosić w nim przygotowane wcześniej pożywienie.

W doborze odpowiedniego pojemnika musimy zwracać uwagę na to, by nie przeciekał, ale także mieścił wszystko to, co zamierzamy przenieść. Dlatego też warto mieć kilka różnych pojemników, które będą odpowiednio dostosowane do naszych posiłków.

Posiłki płynne

Możemy zakupić pojemniki z przegródkami do przenoszenia zupy lub innych płynnych posiłków. Takie przegródki zazwyczaj są zamykane na zacisk albo zassanie i znajdują się jeden pod drugim. Zatem w jednym pojemniczku możemy mieć zupę lub sos, a w drugim makaron.

Do przenoszenia płynnego pożywienia również sprawdzi się jeden pojemnik, który ma funkcję zamykania na zassawkę.

Posiłki stałe

Z posiłkami stałymi jest o wiele łatwiejsza sprawa. Możemy je odpowiednio posegregować w pojemnikach z przegródkami. W ten sposób nie pomieszamy swojego posiłku, z którego mogłaby się zrobić breja. W takim pojemniczku możemy osobno schować nawet przekąskę oraz kanapkę na śniadanie.

Dodatkowym plusem pojemniczków z przegródkami jest to, że jedzenie również nie przechodzi sobą wzajemnie, tzn. że jabłko nie przejdzie nam smakiem kabanosa, albo na odwrót. W takim pojemniku możemy umieścić cały posiłek na dzień – przekąskę, lunch oraz mały obiad.

Pojemniki z przegródkami są dobrym pomysłem dla każdej osoby, która dba o swoją dietę i chce zabierać zdrowe posiłki do szkoły lub pracy. Jeśli więc do tej pory miałeś z tym problem, koniecznie znajdź pojemniki z przegródkami!

Przeczytaj też: http://www.zdrowienatopie.pl/wlosy-jak-nowe/

[Głosów:0    Średnia:0/5]
PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ