Simplic

0
2378

Planując nasz codzienny jadłospis, najczęściej nie zwracamy uwagi na to, co traktujemy jako „przekąskę”. Tymczasem, dość często okazuje się, że dania, które traktowaliśmy w danym momencie za dodatki pomiędzy głównymi posiłkami, generują więcej „pustych” kalorii, niż mogliśmy się tego spodziewać. Batoniki, czekoladki i inne smakołyki zaliczają się do żywności wysoko przetworzonej, a co za tym idzie bardzo szkodliwej, kalorycznej, ograniczonej w wartości odżywcze. O wiele rozsądniej byłoby zrezygnować z takich przekąsek na rzecz owoców, warzyw lub orzeźwiających koktajli, które rzeczywiście zaopatrują nasz organizm w środki niezbędne do jego właściwego funkcjonowania. Istnieją sposoby na radzenie sobie z nieprzyjemnym uczuciem głodu. Jednym z nich jest suplement diety Simplic. Jest to niezwykle smaczny, wysokobiałkowy koktajl, wspierający proces odchudzania. Z myślą o osobach, którym brakuje wartości odżywczych oraz witamin, wzbogacono koktajl Simplic o błonnik oraz wszystkie wartości odżywcze. Są one wręcz niezbędne osobom na diecie. Warto jednak pamiętać, że suplement diety stanowi wyłącznie dodatek i nie zastąpi trzech posiłków, które powinno się uzupełnić w ciągu dnia.

 SimplicSimplic spełnia trzy wyjątkowo istotne zadania, które powinien spełniać suplement diety: pozwala na kontrolowanie masy ciała, w znacznym stopniu przyspiesza metabolizm i osłabia poczucie łaknienia. Wszystkie te funkcje połączone w jednym suplemencie sprawiają, że Simplic jest jednym z najlepszych produktów, dostępnych na rynku.

Sukces koktajlu wynika z nietypowego składu, bogatego w naturalne składniki i substancje, wspierające naturalne mechanizmy, odpowiedzialne za proces spalania tkanki tłuszczowej. Simplic zawiera w sobie insulinę z cykorii oraz sproszkowany wyciąg z opuncji figowej. To właśnie te dwa elementy sprawiają, że nie odczuwamy łaknienia, jak dotychczas, dzięki czemu mamy stałą kontrolę nad przyrostem wagi (obie substancje redukują ilość kalorii, dostarczanych do organizmu). Simplic będzie także korzystny dla osób, cierpiących na przewlekłe choroby (np. cukrzyca), ponieważ wspiera kontrolę właściwego poziomu glukozy we krwi i wspiera metabolizm. Kolejna substancja, o jakiej warto wspomnieć to ekstrakt z białka serwatkowego, który zalicza się do wyjątkowo prosto przyswajalnych przez przewód pokarmowy człowieka. Ekstrakt ten, będzie więc wspierać regenerację i prawidłowe funkcjonowanie mięśni, w czasie wyczerpującej aktywności fizycznej, jak chociażby intensywny trening. W składzie suplementu Simplic, kryje się też tiamina, która sprawia, że w mięśniach nie będą gromadziły się kwasy, powstałe na skutek aktywnych procesów energetycznych. Kwas foliowy, którego także nie mogło tutaj zabraknąć, pozytywnie wpływa na funkcjonowanie centralnego układu nerwowego i stymuluje prawidłowy wzrost komórek (nieprzypadkowo zaleca się regularne przyjmowanie tego związku kobietom w ciąży).

Simplic powinno stosować się trzy razy dziennie – przygotowanie koktajlu jest niezwykle proste, ponieważ zawartość saszetki wystarczy dodać do szklanki wody i dokładnie mieszać przez około pół minuty.

[Głosów:0    Średnia:0/5]
PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ