Strong by Zumba – doskonały trening siłowy, który zadba o Twoją sylwetkę i umili wolny czas

0
2337
Strong by Zumba – doskonały trening siłowy, który zadba o Twoją sylwetkę i umili wolny czas

Strong by Zumba to zajęcia siłowe prowadzone między innymi w renomowanym klubie Fitness Niku w Poznaniu. Klub fitness w Poznaniu zatrudnia wykwalifikowanych, doświadczonych i sympatycznych trenerów personalnych oraz instruktorów, którzy potrafią przygotować emocjonujące i efektywne treningi Strong by Zumba.

Zajęcia Strong by Zumba są połączeniem treningu siłowego, cardio, funkcjonalnego i plyometrycznego, a także doskonale dobranej i rytmicznej muzyki. Odbywają się w formie układu choreograficznego i bardzo powiązane są z klasyczną Zumbą. W przypadku tradycyjnej Zumby uczestnicy zajęć wykonują ruchy opierające się na krokach tanecznych, natomiast jeśli chodzi o zajęcia Strong by Zumba tego typu kroki są wyeliminowane. Uczestnicy Strong by Zumba Poznań pracują z wykorzystaniem masy własnego ciała, ćwiczą wytrzymałość organizmu oraz poprawiają napięcie mięśniowe.

Jak wyglądają zajęcia Strong by Zumba?

Strong by Zumba Poznań to trening intensywny, w którym ważną kwestią jest poczucie rytmu. Zajęcia planowane są przez instruktora z dużym wyprzedzeniem, dzięki temu są spójne, urozmaicone i towarzyszy im idealnie dobrana muzyka. Podczas treningu wykonywane są przeróżne ćwiczenia w sposób szybki lub wolniejszy, w zależności od tempa, które nadaje muzyka. Podczas zajęć wykorzystywane są różne style muzyczne np. house, drum, techno i hip-hop.

Pierwsze zajęcia Strong by Zumba dla wielu osób bywają kłopotliwe, lecz po kilku próbach każdy uczestnik wczuwa się w rytm muzyki i załapuje kolejne kroki. W trakcie treningu każdy skłon, przysiad, czy też podskok ma swoje odzwierciedlenie w dźwiękach. Osoby, które często uczęszczają na tego typu zajęcia potrafią stworzyć doskonały układ choreograficzny pod muzykę i czerpią z tego ogromną przyjemność.

Klasyczny trening Strong by Zumba podzielony jest na cztery części, a każda z trzech pierwszych zaprojektowana jest tak, aby zapewnić maksymalne spalanie kalorii (ćwiczenia cardio). Ostatnia część to ćwiczenia na podłodze, które mają za zadanie wzmocnić wszystkie mięśnie posturalne.  Na zajęciach Strong by Zumba najczęściej można spotkać się z ćwiczeniami takie jak: burpees, pajacyki, podskoki z podnoszeniem kolan, wypady, przysiady oraz różne elementy sztuki walki.

Dla kogo polecane są zajęcia Strong by Zumba?

Zajęcia Strong by Zumba Poznań polecane są zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Chociaż w praktyce najchętniej biorą udział w tego typu treningach kobiety. Strong by Zumba to zajęcia dla osób lubiących intensywny wysiłek, treningi obwodowe, ABS, ABT lub Crossfit.

Jakie efekty można osiągnąć, dzięki uczestnictwie w zajęciach Strong by Zumba?

Trening Strong by Zumba to zajęcia fitness, które skutecznie rozluźniają, wzmacniają mięśnie, a także zmniejszają obwód talii, ud, czy ramion. Prowadzone są pod dobrze dobraną i rytmiczną muzykę, dzięki temu w łatwy sposób angażują uczestników zajęć do pracy i wyciskają z nich ostatnie poty.

Strong by Zumba to trening, który łączy w sobie zabawę oraz wysiłek fizyczny, dzięki temu gwarantuje idealnie wymodelowaną sylwetkę oraz pozwala szybko i trwale zrzucić zbędne kilogramy. Ćwiczenia wykonywane na zajęciach pozwalają efektywnie spalać kalorie (nawet do 800 kcal) i oczyszczają organizm z licznych toksyn.

Zajęcia Strong by Zumba głównie stawiają na przyjemność, a jednocześnie zmieniają całe ciało uczestnika w smuklejsze i filigranowe. Korzystnym efektem połączenia treningu aerobowego z interwałowym w formie zajęć Strong by Zumba jest wzmocnienie serca i zwiększenie wydolności organizmu.

[Głosów:5    Średnia:2.6/5]
PODZIEL SIĘ

Pasjonatka zdrowego trybu życia. Dzień zaczyna od ćwiczeń i tak samo kończy :-)

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ